مشخصات ساختمان پيش ساخته

- فونداسیون:
ابتدا ورق هاي آهني بصورت سرد نورد (خمكاري ) گرديده و محل هاي اتصال روي آنها پانچ ميگردد و قطعات مورد نياز براي شبكه بندي به آنها با جوش co2 جوشكاري ميگردد.
اين پروفيل ها طبق نقشه به يكديگر با پيچ و مهره متصل گرديده و شبكه فلزي به عنوان فوندانسيون ساختمان را تشكيل ميدهند.
شكل و اندازه و ضخامت پروفيل هاي آهني و چگونگي شبكه بندي با نرم افزار هاي تخصصي Abacus و Solidwork طراحي و آناليز ميگردد.

- اسکلت:
اسکلت از پروفیل هاي آهنی كه بصورت پیچ و مهره ای به يكديگر متصل ميگردند تشكيل ميشود. محل هاي اتصال روي اين پروفيل ها بر اساس نقشه در خط توليد پانچ گرديده و قطعات مورد نياز با جوش co2 به آنها جوشكاري ميگردد.
شكل و اندازه و ضخامت پروفيل ها بر اساس استانداردهاي جهان روا (بين المللي) و آئين نامه هاي ساختمان توسط نرم افزار هاي مربوطه محاسبه و آناليز ميگردد.

- رنگ :
به جهت اينكه تمامي پروفيل هاي فوندانسيون و اسكلت قبل از رنگ كاملاً تميز و بدون هيچ گونه چربي و يا آلودگي باشند، ابتدا سندبلاست گرديده و سپس گرد و غبار آنها زدوده ميگردد.
پس از اين آماده سازي پروفيل ها بر اساس سفارش رنگ آميزي شده و كوره ميگردند.
اين رنگ كوره اي داراي شفافيت و براقي مطلوب بوده و فلز پايدار را با پايداري بسيار خوبي براي مدت زياد در برابر زنگ زدن و پوسيدن حفظ مينمايد.

- سقف :
سقف در بيشتر موارد بصورت كلبه اي دو طرف شيب طراحي ميگردد و با ساندويچ پانل پلي اوريتان آريا بارون با ضخامت 2±75 ميليمتر (35 ميليمتر مسطح و حدود 35 ميليمتر گام ) پوشش ميگردد.
ورق رويه و زيره ساندويچ پانل سقف گالوانيزه و یا آلوزينك پيش رنگ شده و به ضخامت 0/5 ميليمتر میباشند.
فوم پلي اوريتان اين ساندويچ پانل ها داراي دانسيته 2±40 كيلوگرم بر متر مكعب ميباشد و كلاس پايداري در برابر آتش آنها مشابه B1 و ياB2 در استاندارد DIN 4102 ميباشد.

- كف :
1- روی شبکه بندی فلزی کف ساندویچ پانل پلی اوریتان شادولاین با ضخامت 2±75 ميليمتر (35 ميليمتر مسطح و حدود 35 ميليمتر گام ) فرش میگردد و روی آن پارکت میگردد.
2- روی شبکه بندی فلزی کف ساندویچ پانل پلی اوریتان با ضخامت 2±75 میلیمتر( 35 میلیمتر مسطح و حدود 35 میلیمتر گام) فرش میگردد و روی آن سرامیک با چسب مخصوص آن چسبانده میشود.

- ديوارها :
ديوارها با ساندويچ پانل پلي اوريتان به ضخامت 2±40 ميليمتر با دو رو ورق گالوانيزه يا آلوزينک (به انتخاب خريدار) پيش رنگ شده و هر يك به ضخامت نيم ميليمتر و فوم عايق پلي اوريتان با كلاس پايداري در برابر آتش مشابه B1 يا B2 در استاندارد DIN4102 با فشردگي(دانسيته)2±40 كيلوگرم بر مترمكعب پوشش ميگردند.

- پنجره هـا :
آلومنيومي با طراحي خاص براي نصب روي ساندويچ پانل به شكلي كه ساندويچ پانل را در U طراحي شده بدون نياز به پيچ و پرچ محكم قفل مي نمايد و لت ها براي جلوگيري از پرت فضا به صورت كشويي مي باشند. شيشه ها دو جداره بوده و به راحتي قابل تعويض مي باشد.

- سيستم برق و روشنايي :
فيوزها و سيم و كابل بر اساس خواسته خريدار به صورت روكار و يا توكار با استفاده از کليد و پريزهای استاندارد انجام ميگردد.

 

 

پیام مدیر

نام:

نام خانوادگی:حسینی

پیام:ماهوت آسا نامی آشنا در صنعت ایران و تمامی جاده های  کشور

راه های ارتباطی با ماهوت آسا

دفتر فروش: استان گلستان،گرگان،بعد از میدان بسیج روبه روی نیروی انتظامی انجیرآب

تلفن: 09124741273     |    01732146479

 

کارگاه: گرگان،ابتدای بریدگی شصت کلاه روبه روی عرفان بار 

تلفن: 09124741273     |     01732471050