چه یک اسکان موقت در محل هایی که امکان ساخت و ساز در آنها وجود ندارد یا محلی برای ارائه خدمات دوره ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتردر شرایط اظطراری و پیش بینی نشده ، یک سرپناه موقت و قابل حمل و جابجایی یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار یا نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و....

انواع کانکس سیار و کانکس سیار قابل گسترش ماهوت اسا بعنوان بر طرف کننده نیاز هایی این چنین و با رعایت کلیه استاندارد های مورد نیاز برای هر نوع کاربری طراحی و تولید میگردند. این کانکس ها می توانند بر روی وانت ها، کامیون ها و تریلرها نصب گردند و یا اینکه بصورت کشنده های چرخداری باشندکه توسط خودرو ها کشیده شوند.

کانکس های سیار میتوانند از یک طرف و یا از هر دو طرف قابل گسترش باشند که فضای مفید آنها نیز به دو یا سه برابر افزایش می یابد. بطور مثال یک کانکس با عرض 5/2 متر و طول 6 متر می تواند در حالت گسترش یافته حدود 45 متر فضای مفید در اختیار کاربر قرار دهد.

شرکت ماهوت اسا با دارا بودن دانش فنی طراحی و ساخت کانکس های سیار قابل گسترش توانسته است کانکس قابل گسترش یک طرفه و دو طرفه دستی، نیمه خودکار و تمام خودکار برای کاربرد های گوناگون تولید نماید. این کانکس ها مجهز به تانکر آب 1500 لیتری، ژنراتور تولید برق، مخزن گازوئیل یدک، سرویس بهداشتی و حمام، کولر و سایر امکانات متناسب با کاربری کانکس سفارش داده شده می باشند.

برخی دیگر از کاربرد های کانکس سیار :

- درمانگاههای سیار
- آزمایشگاههای سیار
- مراکز فرماندهی در رزمایش ها
- دفاتر تجهیز کارگاه سیار
- استودیو های سیار
- خوابگاه های سیار

پیام مدیر

نام:

نام خانوادگی:حسینی

پیام:ماهوت آسا نامی آشنا در صنعت ایران و تمامی جاده های  کشور

راه های ارتباطی با ماهوت آسا

دفتر فروش: استان گلستان،گرگان،بعد از میدان بسیج روبه روی نیروی انتظامی انجیرآب

تلفن: 09124741273     |    01732146479

 

کارگاه: گرگان،ابتدای بریدگی شصت کلاه روبه روی عرفان بار 

تلفن: 09124741273     |     01732471050